Wood Republic jest takie, jak my!

/, My, Personalizacja/Wood Republic jest takie, jak my!

Wood Republic jest takie, jak my!

Wood Republic jest takie, jak my!

Wood Republic to my – Joanna + Michał. Lubimy poznawać Was bliżej, więc i my opowiemy o co w tym całym Wood Republic właściwie chodzi i skąd to się wzięło…

Miłość do drewna i przedmiotów ładnych była w nas zawsze, ale drewno odwzajemniło uczucie dość niespodziewanie. Zaczęło się od poznańskiej klubokawiarni artystycznej Strefa Kultywator. Miejsce prowadzone i zbudowane było przez nas stuprocentowo metodą hand made – tak właśnie nasza przygoda z drewnem się zaczęła. Historia tego związku była burzliwa. Początki to relacja my kontra europalety, z której narodziło się kilka szalonych projektów – regał, półki i stoły z palet, z których słynęło to miejsce. Szast prast i klubu Strefa Kultywator już nie było. Ale miłość do drewna została, cała i zdrowa!

Michał to entuzjasta wina i muzyki jazzowej, człowiek orkiestra oraz dusza towarzystwa.
Ci, którzy znają go bliżej, kojarzą bardzo dobrze jego szalone pomysły i niebanalne prezenty (stolik kawowy, chlebak, drewniane pudełko), nieograniczone pokłady energii i pracoholizm, majsterkowanie i myślenie koncepcyjne (co by tu zrobić, skonstruować, naprawić), niekończąca się garść dowcipów sucharów i polówki Freda Perry’ego.
W Wood Republic Michał to nasz mózg operacji, to intelekt marki. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną lub jedną z niewielu firm designerskich, w których CEO, projektant i wykonawca mebli to jedna i ta sama osoba!
Z głowy Michała wychodzą wszystkie projekty Waszych mebelków. Wizję przekuwa on potem w technologię (konstruowanie prototypu tak, by zachować funkcjonalność i design mebla przy jednoczesnym opracowaniu efektywnej produkcji). Jednym słowem bez Michała nie ma designu i mebli, ot co!

Joanna to social media geek, zwolenniczka życia pełną parą oraz chodzący motywator.
Dla tych, którzy wiedzą kim jest to diablę wcielone, znane są jej szczere komentarze, niechęć do narzekań, szelmowskie i figlarne odzywki, kreatywne pomysły (te copywriterskie i te abstrakcyjne) i nieposkromiona radocha rozprawiająca się efektywnie ze społecznym dystansem i ponuractwem.
W Wood Republic Joanna to nasz rdzeń kręgowy, to charakter marki. Od internetów jest uzależniona, na co dzień wędruje po gęstych korytarzach online i się w tym wszystkim nie gubi. Z głowy Joanny wychodzi cała oprawa komunikacyjna marki, ale na co dzień lubi ona też rozmawiać z Wami, zarządzać i spinać do kupy projekty oraz tupnąć raz po raz nogą, by każda z otwartych realizacji nie pękła w szwach. Jednym słowem bez Joanny nie ma łączności z Wood Republic, ha!

Miło Cię poznać, oto my!

By | 2017-06-07T10:52:03+00:00 Marzec 10th, 2017|Meble, My, Personalizacja|0 komentarzy

Zostaw komentarz