ŁadneBebe z wizytą w naszej pracowni!

//ŁadneBebe z wizytą w naszej pracowni!

ŁadneBebe z wizytą w naszej pracowni!

Znacie portal ładnebebe.pl? No jasne, że tak! My też, szczególnie od momentu kiedy do naszej rodziny dołączył Kosma. Stąd byliśmy miło zaskoczeni kiedy okazało się, że możemy stać się bohaterami kolejnej edycji z cyklu #PoznajmySię. Cały wywiad z nami możecie przeczytać tutaj.

A my opowiemy Wam małą historię o kulisach powstawania materiału.

Marysia Bator, jedna z redaktorek magazynu, uraczyła nas swobodną atmosferą i pytaniami, które powodowały więcej słów niż artykuł mógł przyjąć. Ale tak się dzieje tylko w atmosferze, która w żaden sposób nie przypomina sztywnych wywiadów a bardziej gwarne spotkania z przyjaciółmi. Ten właśnie rodzinny charakter towarzyszył również naszemu spotkaniu z Pauliną Kanią.

To genialna fotografka, której zdjęciami możecie się raczyć nie tylko na łamach ładnebebe, ale przede wszystkim oglądać w topowych kampaniach reklamowych marek dziecięcych. Feria niezwykłych i kolorowych barw i swobodna atmosfera – to chyba znak rozpoznawczy jej ujęć. Nie inaczej było i u nas, gdy pewnego grudniowego poranka Paulina wraz ze swoją rodziną przekroczyła próg naszej pracowni.

Między jedną herbatą, kolejną kawą i gryzem brownie toczyły się opowieści o marzeniach, o budowaniu marki od podstaw, a w tym wszystkim ujęcia powstawały jakby przypadkiem, gdzieś obok słów i ogólnego poruszenia. A uwierzcie nam działo się, oj działo!

Na pokładzie Wood Republic prym wiodły dzieciaki: odkrywający raczkowanie Kosma, zdecydowanie za cel przyjął wychodzenie poza kadr aparatu, a Stefan tego dnia domagał się więcej tulenia niż zawsze. Ta atmosfera sprzyjała rozmowom o trudnościach realizowania zawodowych marzeń, godzenia różnych ról w życiu, ale również o potrzebie bliskości tych, którzy są w naszym życiu najważniejsi.

Wśród codziennych obowiązków, napiętych terminarzy i odgłosu wartkiej pracy w stolarni, udało nam się spędzić razem super dzień! Kosma i Stefan testowali wspólnie wytrzymałość konstrukcji mebli Wood Republic, Paulina i Piotr z ciekawością podglądali chłopaków przy pracy, a przy tym wszystkim powstał niezwykły materiał fotograficzny, który dla nas będzie świetną pamiątką! Zobaczcie sami!

Cała atmosfera wywiadu i sesji, oddaje charakter tego, jakim miejscem jest Ładne bebe – bez nadęcia, ze swobodnym charakterem, mądre, ale nie pouczające, opowiadające historie, dzielące się doświadczeniem. Tak po prostu. Cieszymy się, że teraz i my możemy być częścią tej platformy!

wszystkie zdjęcia: Paulina Kania Photography

By | 2019-02-02T09:12:54+02:00 Luty 2nd, 2019|My|0 Comments

Leave A Comment