Hop hop! Tutaj Wood Republic.
Przygotowaliśmy przemiły KONKURS!

Jak do tego doszło?
Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak nasze meble wyglądają w Twojej przestrzeni – jak się mają, jakie przedmioty lubisz im powierzać…
…i dlatego proponujemy małą wymiankę : foto za nagrody!   
Wystarczy, że wyślesz zdjęcie mebla od Wood Republic w Twoim pomieszczeniu… i już! Jesteś zakwalifikowany do konkursu.

Nie masz jeszcze żadnego mebla od Wood Republic?
Nic straconego, to świetny moment na przygarnięcie pierwszego do kolekcji.
Dowolną techniką przygotuj projekt wymarzonego wnętrza z meblami od Wood Republic lub pokaż nam, jaki jest mebel Twoich marzeń. Możesz rysować, malować, projektować w programie graficznym, robić kolaże… Dajemy Ci pełną wolność! 

O co tutaj chodzi?
Prześlij nam na adres [email protected] fotografię lub pracę graficzną i weź udział w konkursie.

Jeśli Twoja praca okaże się najlepsza, dostaniesz od nas stolik kawowy HIP w takim olejowosku, jaki sobie wybierzesz. Dołączymy jeszcze fajny rabat na całe kolejne zamówienie. Warto, dajemy słowo!

—————————————————-
Szczegółowe informacje tutaj: 

Zasady gry, czyli regulamin.

   1. Oto zadanie konkursowe:   

a) prześlij fotografię mebla wykonanego przez Wood Republic, który znajduje się w realnej przestrzeni prywatnej. Jesteśmy ciekawi Waszych aranżacji!

LUB

b) dowolną techniką przygotuj pracę plastyczną / projekt wymarzonego wnętrza z meblami od Wood Republic. Możesz rysować, malować, projektować w programie graficznym, robić kolaże… Dajemy Ci pełną wolność! 

LUB

c) Pokaż nam, jaki jest mebel Twoich marzeń. Technika dowolna, możesz rysować, malować, projektować w programie graficznym, robić kolaże… prześlij projekt / pracę plastyczną. Daj się ponieść fantazji!

Warianty a, b i c z punktu 4 wymienione w “Warunkach uczestnictwa” w podpunkcie 6. będziemy dalej nazywać “Pracą”.

—————————————————————————
Przejdźmy do szczegółów

1. Możesz przysłać więcej, niż jedną Pracę, będzie nam niezmiernie miło, ale ilość przesłanych Prac nie wpływa na szanse wygrania konkursu.

2. Wybierzemy 3 Uczestników, których Prace będą według nas najlepsze. Będziemy oceniać estetykę i/lub kreatywność. 

3. Pracę wyślij nam w formie cyfrowej (fotografia, skan, plik .jpg lub .pdf) na adres: [email protected]  – czekamy na nią do 15 listopada 2020 roku do północy! Podpisz swoją Pracę CO NAJMNIEJ nazwą użytkownika, którą posługujesz się na Facebooku lub Instagramie. Możesz dobrowolnie podać nam inne dane, ale na tym etapie jest to zbędne.

4. Wysyłając Pracę oświadczasz, że jesteś jej autorem oraz że masz do niej pełne prawa.

5. Wysyłając mailem Pracę wyrażasz zgodę na jej publikację w Serwisach Społecznościowych WR oraz na naszej stronie internetowej woodrepublic.eu

6. Wyniki uroczyście ogłosimy 18 listopada 2020. za pośrednictwem naszych Serwisów Społecznościowych, a szczęśliwych Zwycięzców dodatkowo poinformujemy o fakcie mailowo. 

7. Możesz wziąć udział w konkursie, jeśli:
a) ukończyłeś 18 lat. W dalszej części regulaminu nadal będziemy na Ty.
b) posiadasz konto na Facebooku i / lub Instagramie (a jeśli nie posiadasz, a chcesz wziąć udział w konkursie – odezwij się do nas!)
c) jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zaznacz „Lubię to” w serwisie Facebook lub “Obserwuj” w serwisie Instagram.

8. Jeśli jesteś naszym Pracownikiem – Ty, Twój małżonek, dzieci, rodzeństwo i rodzice nie możecie wziąć udziału w konkursie. Wiadomo.

9. Konkurs trwa od 06.11.2020. do 15.11.2020. do godziny: 00:00

10. WR nie ponosi odpowiedzialności, jeśli Serwisy Społecznościowe zostaną zablokowane na stałe lub czasowo przez Facebook Inc.

Nagroda

1. Jeśli Twoja praca będzie najlepsza, dostaniesz od nas nagrodę. Nagrodą jest własnoręcznie przez nas wykonany Stolik HIP. Normalnie kosztuje 750 zł (brutto), ale możesz go mieć w zamian za fajną Pracę. Żeby było przyjemniej, możesz wybrać kolor olejowosku, którym wybarwimy dla Ciebie ten uroczy okaz. Gdybyś chciał więcej mebli, dajemy Ci 20% rabatu od naszych regularnych cen na jedno całe kolejne zamówienie. Rabat nie sumuje się z Twoim stadardowym rabatem, nie łączy się też z innymi rabatami.

2. Jeśli Twoja praca będzie prawie najlepsza, czyli uplasujemy ją na drugim miejscu, dostaniesz od nas rabat w wysokości 20% od cen regularnych na jedno całe kolejne zamówienie. Rabat nie sumuje się z Twoim stadardowym rabatem, nie łączy się też z innymi rabatami.

3. Jeśli Twoja praca uplasuje się na 3 miejscu, dostaniesz od nas rabat w wysokości 15% od cen regularnych na jedno całe kolejne zamówienie. Rabat nie sumuje się z Twoim stadardowym rabatem, nie łączy się też z innymi rabatami.

4. Nagrodę rzeczową, czyli Stolik HIP możesz odebrać od nas osobiście, a przy okazji pogadać o sprawach bardziej lub mniej ważnych, wypić z nami kawę i zjeść pączka. Jeśli jednak do Poznania Ci nie po drodze, stolik wyślemy Ci kurierem na wskazany adres.

5. Wygraną nagrodę rzeczową powinieneś odebrać od nas najpóźniej do końca marca 2021 roku. Po tym terminie znajdziemy dla niego inny dom.

6. Rabat możesz wykorzystać na całe jedno zamówienie, liczy się on od dnia przyznania przez WR i jest on bezterminowy – będzie tak długo ważny, jak długo istnieć będzie Wood Republic.

7. WR nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody rzeczowej z przyczyn leżących po Twojej stronie. W takim przypadku patrz punkt 6 powyżej.

8. Możesz być nagrodzony tylko jedną z trzech nagród, bez względu na to, ile Prac nam wyślesz.

9. Wierzymy, że nic takiego się nie wydarzy, ale musimy napisać, że jeśli wykryjemy działania niezgodne z zasadami konkursu, możemy Cię z niego wykluczyć.

Ogólnie rzecz biorąc

1. Organizatorem konkursu jesteśmy my, czyli Wood Republic. Nasz adres: ul. Czerwonacka 1a, 61-016 Poznań, NIP: 782-239-75-24, w dalszej części regulaminu zwać będziemy się “WR”.

2. Fundatorem nagrody jesteśmy również my, czyli WR.

3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook Inc.

4. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc.

5. Konkurs prowadzimy w serwisach społecznościowych www.facebook.com/woodrepublicpl oraz instagram.com/wood.republic (zwanych w regulaminie “Serwisami Społecznościowymi”)

6. Administratorem danych Uczestników jest WR.

Reklamacje

1.Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu powinieneś zgłosić do nas na piśmie, nie później jednak niż czternastu dni od dnia zakończenia konkursu.

2. Reklamację zgłoszoną po tym terminie zapewne przeczytamy, ale nie będzie ona mieć skutków prawnych.

3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, Twój dokładny adres oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamację prześlij do nas listem poleconym i dodaj dopisek “Konkurs”.

4. Reklamacje będziemy rozpatrywać pisemnie w terminie 30 dni.

Postanowienia końcowe

1.W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.

2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.

3. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania.

4. Informacja o zmianach będzie zamieszczona w Serwisach Społecznościowych.