Dziś chcemy się pochwalić naszą kolejną realizacją – pięknym pokojem dziecięcym – który mieliśmy przyjemność urządzić wraz z Karoliną ze Świnoujścia. Jeden z jej trzech synków potrzebował totalnej rewolucji w swojej przestrzeni a my ochoczo pomogliśmy ją przeprowadzić. Dzięki dokładnemu opisowi potrzeb i zdjęciom szybko zaprojektowaliśmy meble skrojone na miarę i zapotrzebowanie pokoju Ignacego.

W pokoju stanęła dopasowana wymiarem szafa BABA.4, zaprojektowana pod zabawki Ignacego komoda, łóżko MUN, biurko oraz szafka Drupal.vinyl – dopasowana do pokoju i potrzeb dziecięcych. To już u nas niejedna historia kiedy meble, zazwyczaj wygodnie sadowiące się w pokojach dziennych czy dorosłych sypialniach zmieniają swoje oblicze dzięki prostej personalizacji. Do szafki rtv dodaliśmy przepastną szufladę na klocki a otwarty box posłużył na sprzęt wysokich lotów!

Również biurko zostało zaprojektowane specjalnie dla Ignacego. Cztery pojemne szuflady oraz otwarta półka nie zaburzyły smukłości ani strzelistości formy biurka RUNO, a zapewniły sporo miejsca do przechowywania.

Ten pokój to była kolejna wielka przygoda, uwielbiamy z Wami pracować tworząc nie tylko pojedyncze przedmioty ale również całe wnętrza. A to jak cały pokój i dodatki wymyśliła sobie Karolina zasługuje na wielkie brawa! Jesteśmy pod wrażeniem i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego projektu! Woohoo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *