Czas realizacji potrzebny na wykonanie Twojego mebla to około 8-9 tygodni. Jeśli mebli jest sporo więcej, czas oczekiwania może się odrobinę wydłużyć. Nakręcamy zegar od momentu przedpłaty (jeśli zamówienie było drogą mailową) lub wpłaty całości (jeśli było to zamówienie przez sklep na naszej stronie). 

 

Meble dostarczamy do Ciebie korzystając z usług zaprzyjaźnionych przewoźników.  Dostawa jest u nas darmowa na terenie Polski. Całość jest skrzętnie zapakowana i podjeżdża bezpiecznie pod Twoje drzwi. Jeśli zamówienie jest duże lub wymaga montażu, najczęściej przyjeżdżamy do Ciebie sami wesołym busem i pomagamy wnieść oraz zamontować meble

 

Nasze meble wykonane są w całości z drewna, dlatego mają swój ciężar gatunkowy. Na terenie Poznania i okolic proponujemy Ci darmowe wniesienie. Możesz też domówić opcję wniesienia mebli przez naszego przewoźnika – by ustalić szczegóły skontaktuj się z nami.

 

Nasze meble wysyłamy wszędzie, za granicę i również poza Europę. W przypadku wysyłki poza granice Polski paczkę wyceniamy indywidualnie. Napisz do nas wiadomość, podając modele mebli oraz miasto i kod pocztowy. Wrócimy do Ciebie jak tylko z przewoźnikiem wspólnie ustalimy cenę dostawy.